Usługi transportowe Rzeszów

Firma Simon-Trans jest firmą spedycyjno-transportową i świadczy profesjonalne usługi w zakresie transportu i spedycji. Zakres naszych usług obejmuje głownie zachodnie kraje Unii Europejskiej jak również Szwajcarię.

Nasza firma powstała w roku 2010 i począwszy od tamtego momentu stale rozwijamy swoją działalność starając się dostosować do wysokich wymagań naszych klientów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się sprostać wszystkim stawianym nam wymaganiom. Poza działalnością spedycyjną posiadamy tez własną flotę pojazdów standardowe firany, megi oraz busy mogące pomieścić 10 euro palet.

Ze względu na wieloletnie doświadczenie w sektorze TSL, dziś możemy zagwarantować Państwu ponadprzeciętną jakość usług spedycyjnych i transportowych. Jesteśmy jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku Rzeszowa i Tarnobrzegu – Klienci doceniają współpracę z naszą firmą ze względu na terminowe dostawy, elastyczny kosztorys oraz pełne wsparcie ze strony dedykowanego opiekuna.

Co składa się na naszą szczegółową ofertę?

Na portfolio firmy transportowo-spedycyjnej Simon-Trans składają się usługi transportowe:

  • krajowe,
  • międzynarodowe,
  • regionalne.

Nowoczesny, niezawodny tabor ciągników siodłowych

Wszystkie zlecenia obsługujemy nowoczesnymi ciągnikami siodłowymi, które spełniają wszelkie krajowe i europejskie standardy przewozowe. Nasi specjaliści dbają o poprawne zabezpieczenie nawet najbardziej wymagających ładunków, a w tym także cieczy, surowców luźnych oraz ciężkich elementów konstrukcyjnych.

Obejrzyj tabor ciągników siodłowych Simon-Trans »

Wierzymy, że dbając o możliwie najwyższy standard obsługi, wypracowaliśmy sobie markę, z której możemy być dumni. Usługi transportowe Simon-Trans cieszą się dużą popularnością wśród wielu małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z Rzeszowa i Tarnobrzegu, czego potwierdzeniem mogą być przyznane nam referencje.

Usługi transportowe świadczone przez nasza firmę zawsze stoją na najwyższym poziomie, niezawodni kierowcy, profesjonalni organizatorzy transportu wszystko to sprawia że firma Simon-Trans dąży do perfekcji. Poza transportem międzynarodowym świadczymy również usługi transportowe i spedycyjne na terenie naszego kraju. Zabieramy towary głównie z okolic Rzeszowa Tarnobrzega i Stalowej Woli, z racji położenia naszej firmy, aczkolwiek nie wyklucza to również podejmowania ładunków na terenie całego kraju.

Usługi transportowe przez nas świadczone zawsze odbywają się z zachowaniem najwyższych standardów. W razie zainteresowania nasza oferta prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy​

Usługi na terenie Unii Europejskiej

Fachowa obsługa