Transport międzynarodowy, przewóz towarów

Simon-Trans jako firma spedycyjno-transportowa świadczy usługi w zakresie przewozu towarów na terenie Unii Europejskiej i Szwajcarii. Posiadamy transport własny, jak również możemy zaoferować szeroką gamę pojazdów w zakresie usług spedycyjnych.

Nasza firma powstała w roku 2010 i cały czas się rozwija. Staramy się unowocześniać naszą flotę jak również doskonalić warsztat w zakresie usług spedycyjnych. Punktualność i dokładności w realizowaniu zamierzonych celów zwłaszcza pod katem usług spedycyjnych wyróżnia nasza firmę na tle innych spedycji. W naszej ofercie znajdą państwo expresowy transport towarów w ruchu międzynarodowym jak również na terenie naszego kraju.

Siedziba naszej firmy mieści się w województwie podkarpackim w niedalekiej odległości od Rzeszowa, Tarnobrzega czy Stalowej Woli i to głównie te rejony odbywa się transport. Zakres naszych usług nie ogranicza się do usług spedycyjnych. Posiadamy w ofercie również transport własny standardowe firany, megę, oraz busy na 10 euro palet, co umożliwia nam jeszcze staranniejsze planowanie transportów.

Nowoczesny tabor transportowy i przejrzyste warunki współpracy

Możemy pochwalić się nowoczesną, niezawodną, profesjonalnie wyposażoną flotą transportową, która spełnia wszelkie standardy rynkowe i gwarantuje ponadprzeciętne bezpieczeństwo przewożonego towaru. Nasze wieloletnie doświadczenie w TSL pozwoliło nam na wzmocnienie obecności na rynku międzynarodowym oraz wyspecjalizowanie się w importowaniu towarów z Niemiec na Podkarpacie, a w tym przede wszystkim do Tarnobrzega i Rzeszowa.

Rozumiemy potrzeby naszych Klientów i Partnerów strategicznych, dlatego w trosce o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług transportowych, każde zlecenie jest przez nas wyceniane zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami oraz planowanym budżetem.

Klienci cenią transport międzynarodowy z Simon-Trans przede wszystkim za:

  • Wysokie bezpieczeństwo: dysponujemy nowoczesnym, niezawodnym taborem,
  • Pełne wsparcie logistyczne: do każdego zlecenia przydzielamy dedykowanego opiekuna,
  • Terminowy transport towarów: jesteśmy zawsze na miejscu, zawsze na czas,
  • Możliwość negocjowania warunków współpracy: dopasowujemy się do oczekiwań.

O profesjonalnej obsłudze transportowej i logistycznej świadczą wystawione przez naszych Klientów referencje. Nasze usługi wybierają nie tylko małe i średnie, ale i duże przedsiębiorstwa z województwa podkarpackiego oraz całej Polski.

Na zespół Simon-trans składają się wyłącznie wysoce wykwalifikowani kierowcy oraz spedytorzy, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem praktycznym. W trosce o dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa dbamy, aby nasza kadra nieustannie podnosiła swoje kompetencje.

Chcę umówić transport międzynarodowy w Simon-Trans »

Starannie planujemy każdy transport

Do każdego zlecenia na transport międzynarodowy z Niemiec do Polski i woj. podkarpackiego dokładnie planujemy cały proces logistyczny. Ze względu na nowoczesne rozwiązania technologiczne mamy ciągły wgląd do lokalizacji naszych kierowców z pełnym harmonogramem przejazdu, dzięki czemu możemy na bieżąco monitorować trasę przejazdy i reagować na zmiany. Nasi logistycy pomogą Państwu w doborze optymalnego rozwiązanego dopasowanego na miarę indywidualnych potrzeb (sposób i czas realizacji) oraz zakładanego budżetu. Odpowiadamy za maksymalizację kosztów proponując optymalną trasę przewozu i pojazdu.
Wyspecjalizowana kadra, jak i niezawodni kierowcy dokładają wszelkich starań aby przewóz towarów odbywał się na jak najwyższym poziomie.
W razie zainteresowania nasza ofertą prosimy i kontakt telefoniczny lub mailowy.

Usługi na terenie Unii Europejskiej

Fachowa obsługa