Transport import – eksport

Firma Simon-Trans jest firmą transportowo-spedycyjną, którą świadczy profesjonalne usługi w zakresie przewozu towarów na terenie krajów Unii Europejskiej, Szwajcarii jak i na terenie Polski. Firma Simon-Trans powstała w 2010 roku i cały czas się rozwija doskonalimy swój warsztat pracy, dokładamy wszelkich starań aby transport przez nas wykonywany zawsze odbywał się na najwyższym poziomie i z zachowaniem najwyższych standardów.

Nasza firma nastawiona jest przede wszystkim na transport międzynarodowy. Eksportujemy i importujemy towary począwszy od małych paczek na ładunkach 24 tonowych skończywszy. Import towarów odbywa się głownie z terenu Niemiec jednakże jesteśmy otwarci także na inne kierunki, wszystko zależy od wymagań naszych klientów, do których podchodzimy indywidualnie.

Klientom, którzy zdecydują się na skorzystanie z usług Simon-Trans w zakresie importu i eksportu zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne na każdym etapie realizacji przewozu towarów oraz usług spedycyjnych. Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem specjalistów w celu negocjacji szczegółów zamówienia. Pracownicy Simon-Trans służą pomocą w planowaniu przebiegu trasy oraz doborze możliwie najbardziej efektywnego środka transportu. W kosztorysie uwzględniamy Państwa oczekiwania co do czasu realizacji oraz zakładany budżet.

Decydując się na ofertę naszej firmy mogą liczyć Państwo na atrakcyjny kosztorys przewozu, pełne bezpieczeństwo importowanego lub eksportowanego ładunku, a także stały monitoring statusu zlecenia. Nad każdym ładunkiem czuwa dedykowany opiekun, który dba o bieżący kontakt z kierowcą oraz terminowe wywiązanie się z umowy.

Zakres obsługi

Zapewniamy obsługę przedsiębiorstw z województwa podkarpackiego, a w tym w szczególności z Rzeszowa i Tarnobrzegu oraz całej Polski.

Dlaczego właśnie nasza firma transportowo-spedycyjna?

Nasza firma transportowo-spedycyjna ceniona jest m.in. za:

  • profesjonalną obsługę transportową i spedycyjną,
  • pełne bezpieczeństwo ładunku,
  • możliwość dotarcia do trudno dostępnych lokalizacji,
  • terminową obsługę,
  • fachowe doradztwo.

Dysponujemy rozbudowanym zapleczem flotowym, dzięki któremu dziś w Państwa ręce oddajemy nie tylko podstawowe usługi transportu krajowego i międzynarodowego, ale i ładunki drobnicowe, całopojazdowe oraz ADR – transport ładunków niebezpiecznych, a w tym materiałów palnych, utleniających, żrących oraz wielu pozostałych. W trosce o terminową dostawę, wszystkie ciągniki siodłowe, którymi zarządza nasza firma są regularnie serwisowane i utrzymywane we wzorcowym stanie technicznym.

Każdy transport dopasowany jest do indywidualnych wymagań. siedziba naszej firmy mieści się w województwie podkarpackim we niedalekiej odległości od Tarnobrzega, Stalowej Woli czy Rzeszowa, dlatego też importy podejmujemy głównie na południowy-wschód naszego kraju. Posiadamy również transport własny, standardowe firany, megi, czy busy mogące pomieścić 10 euro palet co sprawia że jeszcze staranniej możemy planować eksporty i importy towarów.

W razie zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Usługi na terenie Unii Europejskiej

Fachowa obsługa