Transport i Spedycja

Firma transportowo- spedycyjna Simon-Trans jest obecna na rynku od 2010 roku. Początkowo prowadziliśmy tylko usługi spedycyjne. Po około roku zaczęliśmy rozwijać także transport własny. Na chwilę obecną posiadamy własną flotę (standardowe firany, megi oraz busy 10 mogące pomieścić 10 euro palet). Nasze usługi transportowe obejmują rejon północnego Podkarpacia (Rzeszów, Tarnobrzeg, Stalowa Wola).

Nasze usługi dopasowane są do indywidualnych potrzeb każdego klienta, każdą sprawę przewozu towarów traktujemy priorytetowo, z zachowaniem najwyższych standardów. Działalność spedycyjna naszej firmy rozwija się nieprzerwanie od 2010 roku i cały czas udoskonalamy nasze usługi, wychodząc na przeciw wymaganiom klientów.

Wieloletnie doświadczenie w sektorze TSL pozwoliło nam na stworzenie oferty dopasowanej zarówno do małych i średnich, jak i największych zleceniodawców. Klienci powierzają naszej firmie transport ładunków do 24 ton, co daje nam zasadniczą przewagę nad bezpośrednią konkurencją i stawia firmę transportowo-spedycyjną Simon-trans na pozycji lidera na podkarpackim rynku.

Obsługa transportowa od początku do końca

Jako zespół odpowiadamy za przygotowanie całego procesu logistycznego pod względem formalnym – przygotowujemy niezbędną dokumentację, wybieramy optymalną trasę zgodnie z indywidualnymi preferencjami Klienta i sugerujemy najbardziej efektywny (lub w zależności od potrzeb – najbardziej ekonomiczny) środek transportu. Dbamy przy tym o 100-procentowe bezpieczeństwo ładunku, pełne wsparcie merytoryczne na każdym etapie realizacji zlecenia oraz terminową dostawę zgodnie ze wcześniej sporządzonym harmonogramem przejazdu.

Obszar naszych działań to teren całej Polski a zwłaszcza transport międzynarodowy na terenie krajów Unii Europejskiej, oraz Szwajcaria. Transportujemy ładunki od małych paczek począwszy na ładunkach 24 tonowych skończywszy. W frazie zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Usługi na terenie Unii Europejskiej

Fachowa obsługa